Подробнее на сайте: https://prime-pc.ruhttps://topallnews.ru https://maincredit.ruhttps://news101.ruhttps://ultimnews.ruhttps://priornews.ruhttps://newsexplore.ruhttps://leadingnews.ruhttps://flarenews.ruhttps://pc-room.ruhttps://automobyle.ruhttps://newshead.ruhttps://holdnews.ruhttps://estascredit.ruhttps://hotsnews.ru

Безпритульні собаки бувають агресивні і небезпечні, створюють зайвий шум, можуть розносити хвороби і сміття, але Фонд категорично проти вирішення цієї проблеми грубими методами.

Жорстоке поводження з тваринами заборонено чинним законодавством України і тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Стерилізація тварин і створення притулків для них - найефективніші, а головне, гуманні методи вирішення цієї проблеми. Але це можливо тільки при правильному ставленні суспільства.

Ставлячи перед собою важливу мету вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні та беручи відповідальність за всі свої дії, спрямовані на вирішення проблеми, Фонд, у той же час, залишає за собою право організовувати свою діяльність відповідно до нижчевказаних принципів.

Ми вважаємо, що, приручивши собаку тисячі років тому, людина взяла на себе відповідальність опікати того, кого приручила. Саме з цієї причини ми робимо те, що робимо.

Крім собак, є інші безпритульні тварини, а також діти-сироти. Однак допомогти всім ми на даний момент не можемо, тому допомагаємо тільки собакам.

Ми розуміємо, що безпритульні собаки можуть становити серйозну проблему і навіть загрозу, але виступаємо виключно за гуманне вирішення проблеми.

Ми завжди забезпечуємо наших підопічних тільки високоякісним кормом і медикаментами, тому що від цього залежить стан їхнього здоров'я.

Ми приділяємо особливу увагу допомозі собакам, які опинилися в біді, травмованим, хворим. Приймаючи рішення, якій собаці допомогти, а якій відмовити в допомозі, ми керуємося важливим принципом – допомагаємо тільки тій, якій дійсно можемо надати повну підтримку (аж до подальшого влаштування).

Оскільки наші ресурси обмежені, ми не можемо допомогти абсолютно всім собакам, проте ми завжди готові надати всебічну інформаційну підтримку тим, у кого є ресурси для допомоги.